Dobré pivo má říz a je zdraví prospěšné

14.02.2014

Restaurace Paraquy v Lanškrouně vychází vstříc příznivcům kvalitního pěnivého moku, tuzemských i světových značek. Natočíme vám pivo různých chutí, stupňovitosti i barvy. Pozvat své přátele, kolegy nebo partnera můžete na točená piva, kterých si cení odborníci na slovo vzatí i naši zákazníci. Nabídka zlatavého moku je v restauraci Lanškroun opravdu pestrá, tak aby si na své přišli milovníci klasického hořkého piva, světlého výčepního piva a mnoha dalších druhů.

Starobrno medium – „pivo s moravským srdcem“

Vyhledávaným nápojem našich hostů je Starobrno medium, které zabodovalo na prestižní soutěži České pivo 2013 a v kategorii 11° světlých ležáků obsadilo stříbrnou příčku. Starobrno medium (4,5 % alkoholu objemově) je řízné pivo vyrobené z nejjemnějšího žateckého chmele a velmi jemného moravského sladu. Pivo zlatavé, až čiré barvy s hustou krémovou pěnou se ideálně hodí pro dny všední i sváteční. Mezi spotřebiteli se dlouhodobě jedná o nejoblíbenější značku starobrněnského pivovaru, který je součástí společnosti Heineken. Stojí za to připomenout, že Papaguy je jedním z 25 barů v ČR, kde se pivo Heineken točí (jsme držiteli ocenění Heineken garance kvality).  

Březňák 10 – pivo s letitou tradicí  

Skvěle si v silné konkurenci různých druhů tuzemských piv vede i Březňák desítka. Také v naší restauraci můžete tento oblíbený světlý ležák žluté, až čiré barvy a mimořádně stabilní a krémové pěny ochutnat třeba ve společnosti svých přátel. Za zmínku stojí, že desítka z velkobřezenského pivovaru si výtečně vedla v roce 2012 v pivovarnické soutěži, v silně obsazené kategorii nazvané Desítka roku

Krušovice pšeničné – druhé místo v První pivní extralize

Součástí nápojového lístku  je také nový druh krušovického piva, a to pšeničné pivo. U členů První pivní extraligy je hned druhým nejoblíbenějším nápojem v obsáhlé kategorii pšeničných piv dostupných na českém trhu. Krušovice pšeničné obsahuje všechno, co má dobré pivo tohoto charakteru skutečně mít – svěží vůni, příjemnou plnost, a zároveň lehkost. A pozor, bronzovou medailí ozdobily Krušovice pšeničné i piva znalé dámy. Restaurace Papaguy samozřejmě hostům nabízí i světově proslulé pivo Plzeň, které mezi jinými typy pěnivého moku naprosto vyniká originalitou, množstvím příchutí i vysokou kvalitou.

Heineken 13º – speciální pivo pro chvíle pohody

Pokud k nám do restaurace v Lanškrouně zavítáte, natočíme vám i třináctistupňový Heineken. Ochutnáte tak jedinečné pivo neobvyklé barvy a specifické chuti, za kterou vděčí extraktu z bylin. Třináctkou se světoznámý nizozemský pivovar vrací ke starým, osvědčeným recepturám a tradiční portfolio značek tak rozšiřuje o pivní speciály. Vztahují se k určitému ročnímu období nebo události, jako je letní slunovrat, svatováclavské oslavy apod. Pivní speciály Heineken se stáčejí pouze do sudů a vychutnat si je můžete jen ve vybraných restauracích – Papaguy Bar & Grill je jednou z nich!