Vítejte v restauraci Papaguy!

Na obyvatele půvabného města Lanškroun, ale i přespolní hosty, včetně zahraničních výletníků, se těšíme v naší restauraci známé pod názvem Papaguy Bar & Grill. Vznik unikátní restaurace podnítily zkušenosti z cest do zemí více i méně vzdálených, s odlišnou mentalitou a kulturou, místní gastronomii nevyjímaje.

Příjemná restaurace v Lanškrouně vám poskytne ideální příležitost oprostit se od každodenních starostí, odreagovat se – a hlavně si pochutnat na jídlech z domova i celého světa. Kromě specialit inspirovaných cizokrajnou kuchyní vám nabídneme také kvalitní drinky. Objednat si můžete třeba jakostní víno z naší obsáhlé vinotéky nebo si vybrat z pestré palety točených piv vyhlášených značek. Ještě jste u nás nebyli? Vezměte přátele, kolegy z práce nebo partnera a přijďte posedět…

Co vám můžeme nabídnout

  • polední (obědové) menu
  • jídla vlastní výroby, žádné polotovary (!)
  • originální recepty
  • hlavní chod i dezerty

Garantujeme vám, že veškeré pokrmy připravujeme pouze z kvalitních surovin od ověřených dodavatelů. Zásadně se vyhýbáme konzervantům a různým náhražkám. Přejeme si, aby vám opravdu chutnalo a jídlo připravené v naší restauraci bylo pro vás opravdovým gurmánským zážitkem.

Zveme vás – i vaše děti

V našem restaurantu mají dveře otevřené nejen dospělí návštěvníci, vítány jsou celé rodiny s dětmi i psy. Jednak jsme nekuřácká restaurace., a pak jsme pro ty nejmenší hosty vybudovali dětský koutek, ve kterém se zabaví a pohrají si, zatímco vy si nerušeně popovídáte s přáteli. Útulnou a pohodovou atmosféru si v chladnějších dnech hosté mohou vychutnat během posezení u krbu a samozřejmostí je WiFi připojení.

Najdete nás i na facebooku

Na vaše přání upořádáme i soukromou akci, například netradiční firemní večírek, setkání abiturientů, rodinnou oslavu apod. Celoročně se v restauraci v Lanškrouně konají zajímavé akce, jako například zvěřinové hody nebo Papaguy na rybách – stačí mrknout na náš facebook a dozvíte se víc!

Ilustrační obrázek